Menu

Kontakt

 

Spillere

Er du spiller og er interesseret i at være med, så snak med din træner.

Trænere

Hvis du er træner og kunne tænke dig at blive en del af et ambitiøst pigeprojekt, er du velkommen til at kontakte sportschef Anni Hansen.

Klubber

Repræsenterer du en klub, der gerne vil vide noget mere om mulighederne for at være en del af HB Køge Pigefodbold, så er du velkommen til at kontakte sportslig koordinator Søren Østergaard.

 

Søren Østergaard

Sportslig koordinator

soren@hbkoegepigefodbold.dk

Tlf.: 23 30 41 89

Anni Hansen

Sportschef

anni.h@hbkoegepigefodbold.dk

Tlf.: 21 49 71 88

 

David Lee Rigelsen

Ungdomssportschef

david@hbkoegepigefodbold.dk

Tlf.: 20 60 83 64

 Dennis Nielsen

Økonomi

dennis.nielsen@hbkoegepigefodbold.dk

 

Peter Hallev

Sponsorchef

peter.hallev@hbkoegepigefodbold.dk

Tlf.: 22 14 10 17

Michael Eis

Fysisk behandler

michael@hbkoegepigefodbold.dk

 

Flemming Nielsen

Kommunikation

flemming@hbkoegepigefodbold.dk

Tlf.: 22 18 51 06